Про Ukrainian Gaming Summit (UGS 2017)

Мета Саміту – налагодити конструктивний діалог між державою, бізнесом і суспільством про те, як ігрова індустрія повинна регулюватися державою, і при тому стати привабливою для інвесторів, прибутковою для бізнесу та держбюджету, і безпечною для громадян і споживачів.

Зараз в українському парламенті на розгляді знаходиться декілька законопроектів, спрямованих на відповідальну легалізацію ігрової індустрії і визначення механізмів її регулювання. Кожен з них має свої сильні і слабкі сторони, тому Саміт буде присвячений як темі необхідності детінізації ринку в цілому, так і аналізу законодавчих ініціатив та консолідації позицій їх авторів, експертів і учасників ринку.

Також, учасники UGS 2017 обговорять питання оподаткування, регулювання ринку, залучення і захисту інвесторів, проблематику соціальної відповідальності ігрової індустрії.

Міжнародні експерти, регулятори та бізнесмени поділяться своїм досвідом та запропонють власні ідеії регуляції ігрової індустрії та відповідальної гри.

Переваги легалізації ігрової індустрії для України:
– залучення інвесторів за рахунок впровадження прозорих правил роботи;
– додаткові надходження до державного бюджету України;
– соціальна відповідальність ігрового бізнесу перед суспільством, фінансування проектів в сфері культури і спорту.

 

Організатор Українська асоціація ігрової індустрії

МЕТА УАІІ:
Сприяння легалізації ігрової індустрії в Україні відповідно до найкращих міжнародних стандартів, розробка прогресивних законодавчих ініціатив в сфері ігрової індустрії, сприяння залученню інвестицій в економіку держави і становленню ринку гральних послуг на основі здорової конкуренції.

МІСІЯ І ЦІННОСТІ:
Високі стандарти якості ігрових послуг для ринку України, захист прав споживачів і операторів.